DARIUSKASY – Sprzedaż i serwis kas fiskalnych, serwis elektroniki.

  • 0 Items - 0,00 
    • Brak w koszyku

DARIUSKASY – Sprzedaż i serwis kas fiskalnych, serwis elektroniki.

Naprawa telewizorów

Telewizory to urządzenia, które wbrew pozorom wcale nie wychodzą z użycia. Umożliwiają nam wiele czynności, takich jak nauka, relaks czy korzystanie z Internetu. W razie niespodziewanych awarii tego sprzętu czekają na Was nasi fachowcy. Serwis elektroniki firmy Darius oferuje szybką i opłacalną naprawę telewizorów różnych marek.

naprawa telewizorów Terminy i ceny naprawy telewizorów Philips w Rudzie Śląskiej

Gwarantujemy wysoką jakość usług, a także krótki czas oczekiwania na naprawę oraz korzystne ceny. Służymy poradą w każdej nurtującej Klientów kwestii i staramy się możliwie najbardziej skracać czas serwisowania sprzętu. W naszym zakładzie posiadamy niezbędne przyrządy pomiarowe i diagnostyczne, a także dokumentację umożliwiającą naprawa telewizorów Philips, w tym także najnowocześniejszych modeli telewizorów.
Do Klientów podchodzimy indywidualnie i ustalamy z każdym z nich pełen zakres prac. Poprzedzamy to diagnozą urządzenia i weryfikacją tego czy naprawa telewizora jest w danym przypadku opłacalna oraz szacujemy jej cenę. Dokładnie informujemy o wszystkich dodatkowych usterkach wykrytych w czasie przeglądu. Pomaga to podjąć decyzję o naprawie telewizorów Philips, LG lub Sony oraz przygotowuje Klienta na wysokość kosztów, jakie należy ponieść.

naprawa telewizorów Katowice, Bytom, TychyNaprawa telewizorów Sony Ruda Śląska – wymiana matrycy

Naprawy sprzętu RTV mogą dotyczyć zarówno drobnych usterek, jak i ważnych elementów urządzeń, na przykład sterowania matrycy, lub samej matrycy. Uszkodzenie tej części nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego telewizora. Jej naprawa lub sama wymiana stanowi trudne zadanie – większość zakładów nie jest nawet w stanie podejść do naprawy takiego uszkodzenia. W serwisie firmy Darius bez problemu przyjmujemy wszystkie awarie i niejednokrotnie udało nam się uratować sprzęt, który został spisany na straty przez innych fachowców.
Naprawa telewizorów Sony w Rudzie Śląskiej z nami przebiegnie sprawnie i skutecznie, ponieważ posiadamy dostęp do fabrycznie nowych elementów
o wysokiej jakości, a także ich zamienników oraz paneli LED. Nasi technicy radzą sobie również z usterkami elektrycznymi. Jeśli posiadasz telewizor z uszkodzoną matrycą, koniecznie skonsultuj się z naszymi specjalistami od naprawy telewizorów Sony w Rudzie Śląskiej.

Poza naprawą matryc lub ewentualną ich wymianą, zajmujemy się szeregiem innych awarii. Jeśli znajdujesz się na tej stronie to prawdopodobnie Twój telewizor:

• w ogóle się nie uruchamia;
• uruchamia się – jest fonia, lecz nie ma obrazu;
• uruchamia się na chwilę, a następnie się wyłącza;
• „świeci” na „czarno” – brak treści obrazu, ale słychać dźwięk;
• sam zmienia programy, głośność lub inne funkcje;
• zawiesza się na logo i cyklicznie restartuje co 15 sekund, brakuje mu HDMI i fonii.

naprawa telewizorów sonyNaprawa telewizorów LG Ruda Śląska

W zakresie naszych usług znajduje się również naprawa usterek wynikających z przepięcia w sieci, a także polegających na zakłóceniach obrazu, wyświetlaniu złych kolorów oraz zniekształceń fonii. Naprawa telewizorów LG w mieście Ruda Śląska. w serwisie firmy Darius jest przeprowadzana bezproblemowo, bez opóźnień czy innych niedogodności. Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt i oryginalne części zamienne oraz wystawiamy pisemną gwarancję.
Możesz być pewien, że nasz zespół szybko, sprawnie i skutecznie pomoże Ci pożegnać się z każdą niespodziewaną awarią. Naprawy przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, które pozwalają zachować układy scalone i półprzewodniki w urządzeniach w nienaruszonym stanie. Jesteśmy zakładem, jaki powinien znać każdy miłośnik telewizji z Rudy Śląskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego w razie pojawienia się wątpliwości lub pytań w sprawie naprawa telewizorów LG w mieście Ruda Śląska.

Przykłady uszkodzeń podświetlenia: