DARIUSKASY – Sprzedaż i serwis kas fiskalnych, serwis elektroniki.

 • 0 Items - 0,00 
  • Brak w koszyku

DARIUSKASY – Sprzedaż i serwis kas fiskalnych, serwis elektroniki.

Drukarki fiskalne online tychy

Drukarki fiskalne online to urządzenia, które kontaktują się z Centralnym Rejestrem Kas (inaczej Repozytorium) funkcjonującym pod kontrolą Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Ich wdrożenie w firmie pozwala na archiwizowanie w pamięci chronionej ważnych dokumentów w postaci elektronicznej oraz przesyłanie danych do Repozytorium. To idealna opcja dla wielu systemów sprzedaży.

Kasy online sprzedaż węgla

Kto powinien posiadać drukarki fiskalne online w Tychach?

W styczniu 2020 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów, według którego do posiadania drukarek fiskalnych zobowiązani są usługodawcy, którzy:

 • świadczą naprawy pojazdów silnikowych i motorowerów;

 • sprzedają benzynę silnikową, olej napędowy, gaz przeznaczony do napędu silników spalinowych.

Od 2021 roku ustawa przewiduje obowiązek posiadania drukarek fiskalnych online także dla placówek gastronomicznych, przedsiębiorstw handlujących materiałami opałowymi, a także firm budowlanych, biur prawników, obiektów służących poprawie kondycji fizycznej oraz zakładów medycznych, fryzjerskich i kosmetycznych. Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Tychy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

kasy fiskalne online tychy
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Drukarki fiskalne online Tychy – parametry techniczne

Atutem drukarek fiskalnych online jest wyposażenie ich w wydajne i szybkie mechanizmy termiczne, czytelne wyświetlacze, wytrzymałe akumulatory, a także popularne interfejsy i protokoły komunikacyjne. Wykonane są z tworzyw odpornych na wysokie i niskie temperatury. Użytkownik drukarki fiskalnej online musi posiadać połączenie z internetem, dzięki któremu kasa łączy się z Repozytorium co dwie godziny i przesyła mu szereg danych:

 • raporty dobowe;

 • paragony fiskalne;

 • dokumenty niefiskalne;

 • informacje o dokonanych przeglądach okresowych.


Przesłanie danych nie wymaga żadnych dodatkowych operacji ze strony użytkownika, ponieważ do połączenia dochodzi automatycznie za sprawą odpowiedniej konfiguracji. Połączenie z CRK może odbywać się za pomocą sieci LAN, WLAN po dołożeniu opcjonalnego konwertera USB-WiFi lub GSM po dołożeniu wewnętrznego modemu GSM lub zewnętrznego konwertera USB-GSM. W
drukarkach fiskalnych online papierowy paragon wydawany jest klientowi, a jego kopia elektroniczna przechowywana jest w pamięci chronionej.

drukarki fiskalne online tychyJaki model drukarki fiskalnej wybrać?

W zależności od potrzeb danego miejsca sprzedaży lub świadczenia usług powinniśmy zdecydować się na sprzęt o optymalnej ergonomii. Do wyboru mamy kilka wariantów:

 • przenośne drukarki fiskalne – są idealne dla przedsiębiorców, których działalność jest w dużej mierze mobilna. Cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością, wysoką prędkością wydruku oraz możliwością połączenia ich kablem USB z komputerem lub tabletem. Wydajne akumulatory pozwalają na pracę przez kilkanaście godzin i wydruk kilku tysięcy paragonów. Obsługa mobilnych drukarek jest bardzo intuicyjna.

 • sklepowe drukarki fiskalne – stacjonarne urządzenia sprawdzają się w większych obiektach handlowych. Ich gabaryty można dostosować do warunków lokalu. Są trwałe i poręczne w obsłudze oraz zaawansowane technologicznie. Mogą współpracować z kilkoma stanowiskami równocześnie oraz umożliwiają wydruki paragonów transakcji w sklepach stacjonarnych i internetowych.

 • apteczne drukarki fiskalne – dedykowane są aptekom oraz prywatnym gabinetom medycznym, ponieważ spełniają wytyczne Narodowego Funduszu Zdrowia. Umożliwiają wydruk paragonów za leki refundowane oraz wycen środków farmaceutycznych i recept. Niektóre z nich posiadają superformatkę do drukowania numerów w kolejce lub kuponów promocyjnych.